O nás


Vitajte na Milado.sk

Som nadšená, že ste navštívili môj e-shop! Moje meno je Lucia a stojím za týmto projektom, ktorý vznikol z lásky k mojim deťom, Milankovi a Aďkovi. Po ich narodení som cítila potrebu dávať im iba to najkvalitnejšie, a preto som sa rozhodla tvoriť to sama. Začala som s navrhovaním vzorov na látky, z ktorých vznikla kolekcia oblečenia pod značkou Milado. Postupne však od výroby oblečenia upúšťam a sústreďujem sa na tvorbu vzdelávacích pomôcok. Verím, že týmto spôsobom môžem viac ovplyvniť životy našich detí.

lucia vojček zakladateľka značky milado

Moja filozofia spočíva v presvedčení, že deti sú naša budúcnosť a každý produkt, ktorý ponúkam na e-shope Milado, je dôkladne premyslený a navrhnutý s cieľom podporiť ich kreativitu, vzdelávanie a celkový rozvoj. Verím, že kvalitné vzdelávacie pomôcky môžu hrať kľúčovú úlohu v formovaní ich osobnosti a pripravovaní ich na svet okolo nich. Preto sa neustále snažím prinášať nové a inovatívne produkty, ktoré nie len bavia, ale aj učia.


jedinecnost-a-originalita

Každý produkt
v mojej ponuke je jedinečný a originálny. Ponúkam iba vlastné výrobky, pričom pre každý produkt navrhujem grafiku sama, čo zaručuje ich jedinečnosť a originalitu. Mojim cieľom je ponúkať produkty, ktoré nielenže obohatia svet vašich deti, ale aj vyčaria úsmev na ich tvárach a zároveň sú výnimočné tým, že ich nikde inde nenájdete.

moznost-personalizacie

Mnohé z mojich produktov ponúkajú
možnosť personalizácie, aby boli ešte osobnejšie a špeciálnejšie pre každé dieťa. Moje produkty na e-shope Milado sú výsledkom mojej lásky k detailom a starostlivosti o každý jednotlivý kúsok. Verím, že každý rodič alebo učiteľ, ktorý si niečo zakúpi z môjho e-shopu, získa nie len produkt, ale aj kúsok môjho JA.  

vyrabane-na-slovensku

Kúpou mojich výrobkov podporujete nielen mňa, ale aj ďalších slovenských podnikateľov, s ktorými spolupracujem a starostlivo si ich vyberám. Som hrdá na to, že moje produkty sú vyrábané práve na Slovensku a že každým vašim nákupom prispievate k podpore slovenskej výroby a miestnej ekonomiky. Práve týmto sa snažím zabezpečiť kvalitu produktov.

doraz-na-kvalitu

Dôraz na kvalitu je pre mňa jedným z najdôležitejších aspektov pri predaji. Starostlivo vyberám kvalitné a certifikované materiály a dbám na precíznosť samotnej výroby. Vďaka tomuto prístupu som počas mojej podnikateľskej kariéry riešila iba jednu reklamáciu z tisícok objednávok. Predsa som len človek, a preto vždy vítam spätnú väzbu zákazníka.

 

milado.sk recenziarecenzia na eshop miladorecenzia na milado.sk


Čo na e-shope nájdete:

  • Detské oblečenie: Momentálne prebieha veľký výpredaj detského oblečenia Milado, využite možnosť zakúpiť posledné kúsky.
  • Darčeky pre deti do škôlky a školy: Maličkosti ideálne na narodeniny, spomienkové darčeky od učiteliek a podobne.
  • Pracovné listy: Elektronické verzie vzdelávacích pracovných listov, dostupné ihneď po úhrade. Hneď teraz sa môžete doma vzdelávať.
  • Blog: Inšpirácie a tipy na učenie hrou a aktivity s deťmi.
  • Kontakt: Ak máte otázky alebo potrebujete ďalšie informácie k čomukoľvek, neváhajte ma kontaktovať.
 
 

Sledujte Milado na sociálnych sieťach, kde pravidelne zdieľam tipy na zábavné aktivity pre deti. Vyberte si sieť, ktorú máte v obľube Facebook, Instagram, Pinterest alebo Youtube a nájdete tam inšpiráciu na kreatívne učenie a hravé momenty s vašimi deťmi. Buďte so mnou v bližšom kontakte aj naďalej.

facebook  instagram  pinterest  youtube

 

milado.sk - eshop pre deti